محل تبلیغات شما
سلام . بعد از چند ماه دوباره اومدم . امیدوارم که خوب و خوش باشین رفقای چند ساله . تو این چند وقت اتفاق خاصی هم نیفتاد . من همچنان طرفدار استقلالم ، پیرمرد همسایمون هر روز جلوی در خونمون تف میکنه ، تیم های ملی فوتبالمون هم که راه به راه گند میزنن . عذر میخوام حرفمو اصلاح میکنم ، ما چیزی به اسم گند زدن نداریم . کلن 3 حالت بیشتر نداره . 1 . برد غیورانه 2 . مساوی ارزشمند 3. باخت چیزی از ارزش های ما کم نمی کنه .

همین دیگه .

پ .ن : بزنیم به در اینور و اونور خیلی بهتره . از خودمون نگیم دیگه . شما بنویسین حالم خووب . حالم توووپ . کی به کیه

پ.ن : توی این گیر و دار کارشناسی ارشد هم قبول شدم . مثل  زنی  که ناخواسته حامله میشه .

بیخیال . بریم سر وقت دو داستان کوتاه کوتاه کوتاه

" قهر "

چی میخوای از جون من ؟ چرا دست از سرم بر نمی داری ؟ آخه من کیو دارم که دوباره اومدی سراغ من ؟ کیو دارم که براش بخوای خبر ببری ؟ . ها ؟ . پس زودتر گورتو گم کن .

خوراک آن روز جارو برقی ، قاصدک بود .

" تولد "

_ خدا جونم ؟ مامان بابام هیچوقت با هم دعوا نکنن . سر هم دیگه داد نزنن . بابام هیچوقت مامانمو نزنه . منم دوست داشته باشن . پووووووووووووووووف

_ تولدت مبارک بابایی

_ دختر خوشگل مامان نمیگه چی آرزو کرد ؟

او سه سال و سه ماه دارد

داستان کوتاه کوتاه کوتاه

جشنواره تئاتر کوتاه استانی

؟ ,کوتاه ,هم ,  ,، ,گند ,کوتاه کوتاه ,دارم که ,کیو دارم ,من ؟ ,داستان کوتاه ,کوتاه کوتاه کوتاه ,داستان کوتاه کوتاه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اوج